Words of Wonders (WOW) Kelime Bulmaca Oyunu Apk

3.1.0

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 1,990,139
Sürüm
3.1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
163M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com fugo wow

Words of Wonders (WOW) Kelime Bulmaca Oyunu Apk

Words of Wonders oyununa hoşgeldiniz! Adeta bir dünya seyahatine çıkarak dünyanın yedi harikası içinde gizli kalmış sırları ve görkemli şehirleri keşfedeceğiniz bu harika gezmece çapraz bulmaca (kare bulmaca) oyununda tüm oyuncuların kelimelik hazinesi ve imla becerileri gelişecek.

WOW hayatına benzersiz bir ipucu olarak birkaç harf ile başlayacak, kelimeleri sıfırdan yeni kelimeler yazmak ve oluşturmak için zekânızı sınayacak ve de kelime hazinesi nihai bulmaca çözümüne ulaşmak için, bulduğunuz bütün kelimeler içinde rabıta kuracaksınız. Bu kelimelik hazinesi oyununda ustalaşmak talep eder misiniz? Bazen, laf oyunu bağlantıları oluşturduğunuzda cevap karşınızda duracağından çözümü derhal bulacaksınız. Ancak bazen de kelime hazinesi bağlantı oluşturacak kelimeleri eksik olacağından çözümü kestirmek zorunda kalacaksınız. WOW çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) dünya oyunu, arama, makale yazma, öğrenme, tevhit ve mesele çözme becerilerinizi geliştirmek için harika bir eğlence aracıdır.

Çözdüğünüz her bulmaca ve karşınıza çıkabilecek her güçlük, kelimelik kelime, bulmaca bulmaca dünyanın yedi harikası için keşfe çıkacağınız bir dünya seyahati demek. Nihai çözümü bulmak için tüm harfler arasında rabıta kurun ve yeni bir ülkeye gezmece gezi edin! Hem laf oyunu çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) yeni kelimeleri öğrenme kanalıyla geniş kelime hazinesi elde etmek bununla beraber dünyayı keşfetmek için daha güzel bir yöntem olabilir mi?

Nasıl bir çapraz bulmaca (kare bulmaca bilmece) strateji kullanacaksınız? Tahmin yürüterek kelime hazinesi bulmacayı ilk bakışta çözebilir veya kelimeleri birer birer bulabilirsiniz. Bakalım şansınıza kuradan hangi kent çıkacak? Bu görkemli bulmaca oyununda bütün şehirleri teker teker gezeceksiniz! Bulmaca cümle!

SAHİP OLDUĞUNUZ KELİME HAZİNESİ İLE SINANIN

Harflerin içinde bağlantı oluşturarak bulabileceğiniz kaç kelime biliyorsunuz? Alfabenizin sınırlarını zorlayın. Geniş bir kelime hazinesi gerektiren bu sıkıntılı bulmacalar kelime dağarcığınızı, iyi mi birleştirdiğinizi ve bilmeceyi halletmek için yeterince iyi araştırma yapıp yapamadığınızı edecek.

ÖNERİMİZ  Ücretsiz Kelime Savaşı - Mynet Güncel 2021**

GİZLİ SIRLARI BULUN

Sudoku şeklinde sayı oyunlarına benzeyen sadece sayılar yerine harflerin kelimeleri içeren bu bulmacası oyununu kelimeler bularak bilmece halletmek için gerekli becerileri bir arada kullanacaksınız. Sonraki seviyelere ilerlemek için laf oyunu kelime hazinesi mevzusunda uzmanlaşmanız gerekecek.

Words of Wonders (WOW): Kelime Bulmaca Oyunu Apk Full İndir

YENİ YERLER KEŞFEDİN

Dünyanın yedi harikası için yola çıkacağınız dünya seyahati ile oyunun keyfini çıkarın. Bilgi dağarcığınızı ve strateji becerilerinizi kullanarak harflerin arasında rabıta oluşturun, kelimeler bulun ve kendinizi geliştirin. Her anıt eşsizdir ve her eserde farklı bir harfi tahmin etmeniz icap eder. Yeni kelimeler öğrenmek ve geniş bir kelime hazinesi elde etmekle kalmayacak, bununla beraber dünyanın bulmacası ne kadar güzel bir yer olduğunu öğrenme yolunda oldukça ilerleyeceksiniz! Gizli bir cümle oluşturabilecek misiniz? Bu keyifli bulmacası oyunu klasik kolay çapraz bulmacası (kare bulmaca bilmece) oyunlarından hem daha zor bununla birlikte daha keyifli!

USTALAŞIN

Words Of Wonders (WOW) bulmacası oyununda zorlu seviyelerle dolu harikaları keşfederken sahip olduğunuz kelimelik hazinesi de sınanacak. Parmağınızı kaldırmadan tüm harflerin arasında rabıta oluşturarak panodaki gizli kelimeleri bulun!

ÇOK OYUNCULU OYUN

Arkadaşlarınızla oynayarak eğlenceyi artırın. Tüm kelimeleri bulmak için 4 oyuncuya kadar güçlü bir ekip oluşturun veya her tahtada arkadaşlarınızla yarışın. Basit arayüz, oldukca oyunculu oyunu bir saniye içinde başlatmanıza izin verecektir.

Basit ve güzel bulmacası oyun tasarımı ile oyun sırasında daha çok eğlenmenizi sağlayacak oldukca muhtelif seviye ve bulmacaların keyfini çıkarın!

Words Of Wonders, Wordz yapımcılarından eğitici bir kelime oyunudur. Çapraz bulmacası (kare bulmaca) serüven başlasın! Kelime ve cümle ile bu bulmaca tadını dünyanın.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir