Ücretsiz Ücretsiz VPN – Hotspot Shield

7.0.0

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 571,196
Sürüm
7.0.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
16M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp hssb android free app

Ücretsiz Ücretsiz VPN – Hotspot Shield

Bu sürüm Hotspot Shield VPN Proxy’nin 0 Ücretsiz ve Sınırsız sürümüdür ve temel özellikleri ihtiva eder. Daha geniş çaplı sunucu çözümleri için Hotspot Shield’ın tam sürümünü edinmek istiyorsanız, lütfen https://goo.Gl/qexfzv adresini ziyaret edin
Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic ile şunları yapabilirsiniz:

⇨ Bulunduğunuz yer ile alakalı kısıtlamalara takılmadan bütün web sitelerinin ve uygulamalarının engellerini kaldırın ve onlara erişin. Ayrıca çevrimiçi faaliyetleriniz tamamen gizli saklı, anonim ve güvenli olsun.
⇨ Herhangi bir kişinin çevrimiçi faaliyetlerinizi izlemesini engelleyerek internette gizlice dolaşın.
⇨ Herkese açık WiFi linklerindeki hackerlardan ve meraklı kişilerden korunun.

Ücretsiz VPN’nin Öne Çıkan Özellikleri – Android için Hotspot Shield Basic:

✓ ÜCRETSİZ: 0 parasız. Kredi kartı bilgisi veya üyelik gerekmiyor.
✓ SINIRSIZ: Gerçekten sınırsız. Oturum, hız veya bant genişliği sınırlaması yok.
✓ Sade: “Bağlan” düğmesine tek bir dokunuşla dünyayla aranızdaki tüm engelleri kaldırın. ✓ Gizlilik: Kullanıcı faaliyetlerinin kayıtlarını tutmuyoruz. Hotspot Shield ile internette tamamen anonim dolaşıyorsunuz.
✓ Güvenlik: Askeri seviyedeki SSL şifreleme sistemimiz sayesinde tamamen anonim ve güvende olacaksınız.
✓ Performans: En süratli VPN hızının, en stabil ve güvenilir bağlantıların elde edildiğinden emin olmak için tüm VPN sunucularının tek sahibiyiz.

——————————————-
■ Neden Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic
Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic parasız, süresiz, emin ve rahat kullanımlı bir uygulamadır. Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic ile şunları yapabilirsiniz:

⇨ Herhangi bir ülkeden herhangi bir web sitesine erişin. Bölgesel sınırlamalardan kurtularak dilediğiniz her yerde, dilediğiniz bütün internet sitelerinin engelini kaldırın! Sosyal medya sitelerinin, video yayınlama hizmetlerinin ve VOIP sınırlamalarının engelini kaldırmak için güvenlik duvarlarından kurtulun.

ÖNERİMİZ  Hotspot Shield Ücretsiz VPN vekil WiFi Güvenliği Apk

Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Apk İndir

Herkese aleni bir kablosuz erişim alanına bağlandığınızda adınız, parolalarınız ve kişisel bilgileriniz kolayca ele geçirilebilir. Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic verilerinizi şifreler ve en iyi güvenlik çözümünü sunmak için banka düzeyinde güvenlik sağlar.

⇨ Tamamen gizli olmanın tadını çıkarın – IP adresinizi, kimliğinizi ve konumunuzu internet sitelerinden ve çevrimiçi izleyicilerden gizleyin.

⇨ Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic tek bir tıklamayla işini oluşturmaya başlamış olan bir VPN Proxy Hizmeti’dir. HSS’de yalnızca bir düğme bulunur. Bu düğme sizi çok sayıda anonim sunucudan birine bağlar ve bir web proxyden daha hızlıdır.

⇨ İnternette Anonim Olarak Gezebilirsiniz. İnternet Servis Sağlayıcınız tarafından gözetlenmekten kurtulun ve web sitelerinin sizi reklam amaçlı takip etmesini ve hedef almasını önleyin. Ücretsiz VPN – Hotspot Shield Basic IP adresinizi değiştirir, böylece çevrimiçi gizliliğiniz anonim, internetteki faaliyetleriniz ise meraklı gözlerden ve işletmelerden uzak kalır.

■ Gücünü Anchorfree’den Alıyor
AnchorFree gizli bir halde işletilen ve Silikon Vadisi’nde bulunan girişim destekli bir şirkettir. Şirketin rolü dünyadaki bilgilere güvenilir erişim sağlanmasıdır. Anchorfree, çevrimiçi kişisel bilgilerin kontrolünün tüketicilere verilmesi gerektiğine inanmaktadır. Anchorfree en popüler yazılımı Hotspot Shield ile milyonlarca kullanıcıya çevrimiçi emniyet, gizlilik ve erişim sağlamaktadır. Kişisel bir Sanal Gizli Ağ ile bütün web faaliyetlerini gizleyen Hotspot Shield, her kullanıcı için şahsi ve güvenilir bir tünel oluştururken kullanıcının çevrimiçi faaliyetlerinin, ziyaret edilen sitelerin, aramaların, kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerin her vakit gizli saklı kalmasını sağlar.

Website: https://www.Hotspotshield.Com/
Lean About VPN Technology: https://goo.Gl/tgL10z

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir