Ücretsiz Toca Life World

1.36

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 2,366,644
Sürüm
1.36
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
53M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com tocaboca tocalifeworld

Ücretsiz Toca Life World

Toca Life World, kendi dünyanızı oluşturabileceğiniz ve istediğiniz hikayeyi oynayabileceğiniz yeni tatbik. Bu mega tatbik, tüm Toca Life uygulamalarını (City, Vacation, Office, Hospital ve daha fazlası) aynı yerde bir araya getiriyor. Doğru duydunuz. Artık her şey devasa bir oyun dünyasında birbiriyle bağlantılı.

KARŞINIZDA TOCA LIFE WORLD
Bir Toca Life uygulamasına dalıp istediğinizi yapmanın, örneğin büyükannenize deli bir saç stili yapmanın, tuvalette eşyaların üzerine sifon çekmenin yahut arkadaşlarınızla takılmanın keyifli olduğunu düşünüyorsanız sıkı durun. Toca Life Worldde en sevdiğiniz karakterlerle arzu ettiğiniz mekanda öykü oluşturarak daha da ileri gidebilirsiniz. Okula evcil hayvan mı götürmek istiyorsunuz? Buyurun. Kaykay Parkına tembel hayvan mı getirmek istiyorsunuz? Hiç çekinmeyin. Peki doktoru kuaföre getirip saçını yeşile boyamaya ne dersiniz? Tabii ki, niçin olmasın. Toca Life: Worldde patron sizsiniz ve oyun oynadıkça hikayeyi siz uydurursunuz.

İLK 8 MEKAN VE 39 KARAKTER DAHİL
Toca Life World uygulamasını indirerek kuaför, alışveriş merkezi, yiyecek bölümü, hatta apartman dairesi şeklinde 8 değişik mekanı içeren hareketli kent bölgesi Bop Kenti derhal ziyaret edebilirsiniz. Kendi dünyanızı kurmaya adım atmak için harika bir yer!

ŞU AN SAHİP OLDUĞUNUZ TOCA LIFE UYGULAMALARINI KAYBETMEYİN
Şu anda Toca Life serisindeki uygulamalarla oynuyor musunuz? Toca Life Worldü indirdiğinizde, her şeyi mega uygulamaya taşımanıza destek olacağız. Ardından mekanları ve karakterleri arzu ettiğiniz gibi karıştırıp eşleştirmeye başlayabilirsiniz.

Toca Life World Apk Full İndir

Toca Life Worldde 100den fazla mekanın, 500den fazla karakterin ve 500ten fazla evcil hayvanın satın alınabileceği bir dükkan var. Küçükten büyüğe kadar farklı fiyatlarla azca ya da çok ekleme yapmak sizin kararınız. Güncellemelerle devamlı yeni mekanlar, karakterler ve çılgın aktiviteler eklemeye devam edeceğiz.

ÖNERİMİZ  Benim Prenses Kasabam - Oyuncak Ev Oyunları Apk İndir

HER HAFTA HEDİYELER
Biliyor musunuz? Yeni şeylerin dünyanıza eklenmesi için dükkandan alışveriş yapmanız gerekmiyor. Her hafta sürpriz hediyeler kazanmak için göz atın!

Hakkımızda:
Toca Bocada çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı bulunmasına ve istedikleri şahıs bulunmasına yardımcı vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına gore tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar yer alıyor ve eğlenceli, güvenilir, aleni uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz ile alakalı daha fazla bilgiyi tocaboca.Com adresinden alabilirsiniz.

Gizlilik Politikası:
Gizlilik konusunu son derece ciddiye alıyoruz. Bu hususlara ait tutumumuz hakkındaki daha çok bilgi için, lütfen gizlilik politikamızı okuyunuz: https://tocaboca.Com/privacy

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir