Ücretsiz Shadow Fight 3

1.25.6

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 3,300,758
Sürüm
1.25.6
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
118M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com nekki shadowfight3

Ücretsiz Shadow Fight 3

Efsaneye göre bir kahraman gölge enerjisi savaşına bir son verecek. Bu savaşçının üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları bulması ve en kuvvetli savaşçılarla savaşım etmesi gerek.

Dünya, destansı bir savaşın kıyısında. Yıllar önce Gölge Kapılarının serbest bıraktığı kudretli güç bir silaha dönüştü ve üç adet harp klanı, bu gücün geleceğine karar vermek için savaşıyor.

Lejyon savaşçıları bu tehlikeli enerjiyi yok etmek istiyor. Hanedanlık insanları kendi çıkarları için kullanmak istiyor. Müjdeciler klanının gizemli ninjaları da bu gölge gücünün karanlık gizemini keşfetmek istiyor.

Üç klan, üç dünya görüşü ve üç dövüş seçimi. Hangi tarafta olacaksın?

Shadow Fight 3 – Shadow Fight evreninin öyküsünü yeni kişiliklerle 3D olarak devam ettiren çevrimiçi bir RPG dövüş oyunudur. Aksiyona, güçlü savaşçılarla havalı kapışmalara ve gizemli güçlerin hüküm sürdüğü dünya çapında coşku verici maceralara hazır ol.

DESTANSI BİR KAHRAMAN OLUŞTUR
Ninja, şövalye ya da samuray? Kahramanının kim olacağını yalnızca sen seçebilirsin. Savaşlarda eşsiz kostümler kazan ve benzeri olmayan bir manzara yaratmak için ekipman renklerini özelleştir.

SAVAŞLARI KAZAN
Kendine has dövüş tarzını kurmak için 3 klanın dövüş tarzlarını keşfet. Kahramanın marifetli bir ninja ya da muhteşem bir şövalye benzer biçimde dövüşebilir. Savaşın yönünü değiştirebilen güçlü ve etkisinde bırakan darbeler indirmek için gölge enerjisini kullan.

Shadow Fight 3 Apk Full

Klanını seçerek hikâyenin akışını etkile. Baş düşmanına meydan okumak için kuvvetli bossları alt et ve sonra hikâyenin yeni detaylarını öğrenmek için diğer dünyaları keşfedip zamanda seyahat yap.

YETENEKLERİNİ GÖSTER
Ana hikâye savaşı bitse bile aksiyon devam ediyor. Yapay zekâ tarafınca test edilen oyuncuların kahramanlarına karşı düelloları kazan. Liderlik panosunda en iyi 100 içinde yer almak ve bölgende bir efsane olmak için en güçlü savaşçılarla dövüş!

ÖNERİMİZ  Ücretsiz Taptap Heroes Yeni pet Güncel 2021**

SETLERİ TOPLA
Savaşlarda denemek ve düellolarda havalı görünmek için kişisel silah ve zırh cephaneliğini topla. Bir ekipman setini tamamen topladıktan sonra bir dövüşü kazanmayı kolaylaştıracak benzeri olmayan yetenekler elde edersin.

ETKİNLİKLERDE YER AL
Nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırh kazanabileceğin düzenli çıkan konulu etkinliklerde dövüş. Bu savaşlarda yeni kahramanlarla karşılaşacak ve Shadow Fight dünyası hakkındaki birçok ilginç ayrıntılar öğreneceksin.

GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKART
Renkli manzara ve gerçekçi dövüş animasyonları, en iyi konsol oyunlarına rakip olabilir.

TOPLULUĞA KATIL
Diğer oyunculardan oyunun püf noktalarını ve sırrını öğrenmek için bizi toplumsal medyadan takip et! Macerandaki hikâyelerini paylaş, güncellemeleri al ve harika ödüller kazanmak için yarışmalarda yer al!
Facebook: https://www.Feysbuk.Com/shadowfightgames
Twitter: https://twitter.Com/ShadowFight_3
Youtube: https://www.Youtube.Com/c/ShadowFightGames

DÖVÜŞMEYE DEVAM ET!

Not:
* Shadow Fight 3 çevrimiçi bir oyundur ve durağan bir web bağlantısı gerektirir

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir