Ücretsiz PUBG MOBILE 1.5 ATEŞLEME

4.2/5 Oylar: 38,544,633

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com tencent ig

Ücretsiz PUBG MOBILE 1.5 ATEŞLEME

OrijinalPLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS artık cepte. Özgürce, istediğin yerde ve istediğin vakit oyna. PUBG MOBILE, mobilde en heyecanlı ücretsiz fazlaca oyunculu aksiyon oyunu deneyimini sunuyor. Oyuna katıl, ekipmanlarını kuşan ve savaş. Efsanevi 100 oyunculu klasik savaş, ağır silah modu, süratli 4v4 takımlı ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kal. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır ve son hayatta kalan kazanır. Görev çağırdığında atış özgür!

ÜCRETSİZ MOBİL OYUN – Unreal Engine 4 ile geliştirildi. Mobilde konsol kalitesi. Dudak uçuklatan HD grafikler ve 3D sesler. Kişiselleştirilebilir mobil kontroller, tahsil modları ve sesli sohbet. Mobilde kusursuz kontrol, realist balistik ve silah kontrollerini deneyimle.

AYRINTILI SAVAŞ HARİTALARI – Erangel, Miramar, Vikendi ve Sanhokta en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş dev gibi haritalarda, muhtelif cenk alanları, gece ve gündüz döngüsü ve rastgele hava koşullarıyla asla olmadığı kadar gerçekçi bir edinim yaşa. Şehir sokaklarından buzlarla kaplı tundraya ve sık ormanlara kadar her cenk alanında uzmanlaş ve kendi stratejini kurarak kazan.

ÇEŞİTLİLİK VE DERİNLİK – 100 oyunculu Klasik mod, dinamik ağır tabanca modu, hızlı Eğlence modu ve 4v4 Takımlı Ölüm Maçı yada Zombi modları seni bekliyor. Herkese müsait bir seçenek bu oyunda bulunabilir! Herkese müsait bir seçenek bu oyunda bulunabilir.

PUBG MOBILE 1.5: ATEŞLEME Apk Full İndir

Silahını istediğin halde kullan! İster yalnız bir kurt olarak oyna, istersen Klanından gelen yardım çağrısına kulak ver! BŞN (Birinci Şahıs Nişancı), ÜŞN (Üçüncü Şahıs Nişancı) modlarıyla oynanabilir, her zemine müsait araçlar ve realist silahlardan oluşan bir cephanelik bulunur. Final bölgesine seni götürecek aracı ve malzemeleri bul!

DURMADAN BÜYÜYOR – Günlük faaliyet ve mücadelelerin yanı sıra aylık güncellemeler ile PUBG MOBILE durmadan zenginleştirmeye ve gelişmeye devam ediyor. Alınan hile karşıtı önlemler, herkesin kurallara nazaran oynadığı adil ve sorunsuz bir oyun deneyimini garantiliyor.

ÖNERİMİZ  Shadow Fight 2 Special Edition Apk

* Güçlü bir web bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE için sistem ihtiyaçları: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2GB bellek. Diğer cihazları kullanan oyuncular PUBG MOBILE LITE oynamayı deneyebilir.

İletişim:
Facebook: https://www.Facebook.Com/PUBGMOBILE
Twitter: https://twitter.Com/PUBGMobile
Reddit: https://www.Reddit.Com/r/PUBGMobile/

Bir soru sormak istediğinde PUBGMOBILE_CS@tencentgames.Com adresine ileti göndererek müşteri hizmetleriyle görüşebilirsin.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir