Squid – Take Notes Markup PDFs Apk Güncel 2021**

3.9.2.0-GP

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 59,514
Sürüm
3.9.2.0-GP
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
22M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com steadfastinnovation android projectpapyrus

Squid – Take Notes Markup PDFs Apk Güncel 2021**

Android tablet yada telefonunuzda elle naturel halde notlar alın! Squid sayesinde aktif kalem, pasif yazıcı yada parmağınızı kullanarak kağıt üzerinde yazıyormuş şeklinde yazın. Formları doldurmak, belgeleri regüle etmek/yükseltmek yada imzalamak için PDFleri kolayca biçimlendirin. İçeri imaj aktarın, şekiller çizin ve yazdıklarınızı notlarınıza ilave edin. Sayfalar ve notlar arasında içinde ne olduğu kolayca seçin, kopyalayın, yapıştırın ve taşıyın. Notebooklarınızdaki notları düzenleyin ve verimliliğinizi arttırın!

Aygıtınızı sanal bir tahtaya dönüştürün yada TV/projektöre bağlanarak (örneğin Miracast, Chromecast kullanarak) sınıfta, görüşmede yada konferansta sunumlar yapın. Notları PDF olarak dışa aktarın, başkalarıyla paylaşın yada bulutta saklayın!

Squid vektör tabanlıdır – her zoom seviyesinde ve her aygıtta notlarınızı güzel meblağ. Çizgi silme aracı ile bütün harfleri ve kelimeleri, veya reel silme aracı ile kelimelerin ancak bazı bölümlerini kolayca silebilirsiniz. Bu elit araçlar kalitede herhangi bir kayba niçin olmadan, el yazınızın kalınlığını ve rengini değiştirmenize ve hatta mevcut bir çizimi yeniden boyutlandırmanıza imkan sağlar.

Squid organik ve basınca duyarlı el yazısına olanak sağlamak için, bulunmuş olduğu cihazlarda aktif kalem kullanmanın avantajından faydalanır. Kalemle yazın, parmağınızla silin, bu kadar rahat!

Squid kuvvetli ve kullanması kolay olacak halde tasarlanmıştır, kolayca ve müessir biçimde not almanızı sağlar.

Squidu tercüme etmemize destek olun: http://translate.Squidnotes.Com

Başlıca Özellikler
• Aktif kalem bulunan aygıtlarda (örneğin S kalemi olan Galaxy Note aygıtlarında) bir dolmakalem ile organik şekilde notlar alın ve parmağınız ile silin.

Squid – Take Notes

ÖNERİMİZ  Ücretsiz Dosyalar Kısayolu (Reklamsız) Güncel 2021**

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir