Idle Island Tycoon Hayatta kalma oyunları Apk İndir

1.6.3

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 2,250
Sürüm
1.6.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
59M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com Atalana IdleIslandTycoon

Idle Island Tycoon Hayatta kalma oyunları Apk İndir

Yeni oyunlar 2020

Oh, küresel ısınma yüzünden dünya sonlanmış olan şeklinde görünmüyor! Büyük bir sel bütün insanlığı mahvetti!

İnsanlığı nerede ise öldüren sel yüzünden, şu anda Dünya gezegeninde yargı devam eden büyük okyanus süresince adalara yerleşen fazlaca az miktarda kazazede hayatta kaldı.

Ancak endişelenmeyin, parasız boşta oyunumuzda bir cennet adasında yeni bir hayata başlama şansınız var, tropikal adamızı keşfederek bulacağınız araç-gereç ve kaynak koleksiyonuna başlayabilirsiniz. İyi bir kazazede kurtulan olarak ilk ilkin palmiye ağaçlarından hindistan cevizi toplayarak veya hayatta kalmak için minik hayvanları avlayarak başlamanız gerekecek, boşta oyunumuzun
Cennet adasında hayatta kalma oyunu, bu nedenle kavurucu güneşten iltica etmek zorundasınız ve tropikal adadaki diğerleriyle kurtulan ile yeni bir hayata başlamak için bir kent yada köy inşa etmelisiniz.

Diğerlerinde olduğu şeklinde bedava ölüm kalım oyunları, ölüm kalım oyunu bir aden adasında yüzen adalarda hayatta kalmanıza yardımcı olacak ücretsiz boşta oyunlarında olduğu şeklinde farklı bölümlerin kontrolünü ele almak zorunda. Yeni binalar elde etmek için malzeme toplamanız ve üretmeniz gerekecek, tropikal adadan sağ kalanları beslemek için yemeklere ihtiyacınız olacak, hayatta kalanları hem çevrimiçi bununla birlikte çevrimdışı çalışacak gerçek ilkelmiş gibi yönlendirirmisiniz.
Ücretsiz boşta oyunumuz idle survival tycoon oyunları fakat arasında olduğu benzer biçimde hayatta kalmanız ihtiyaç duyulan bir serüven hikayesi yeniden parasız ölüm kalım oyunları. Birçok hayatta kalma oyunu var, sadece ekranda dokunma dokunarak yüzen ada bina oyunları ile parasız boşta oyunları karıştıran hiçbiri yok.

Idle Island Tycoon: Hayatta kalma oyunları Apk Full İndir

Köyde ilk ilkin hangi binanın inşa edilmesinin daha mühim bulunduğunu aklınızda bulundurun, bazıları evvela size araç-gereç hazırlama veya yemek binaları hazırlama gibi daha fazla avantaj elde edecektir.

ÖNERİMİZ  Truck simulatör ultimate apk Güncel 2021

Daha hızlı gitmek talep eder misin? Gezgin satıcı ile konuşun ve hayatta kalmanıza ve hızlı bir şekilde gelişmesine destek olacak özel yükseltmeler satın alın. Ya da fethettiğin her tropikal adada bir dahi işe alın, bir dahi olarak tropikal ada için yeni iyileştirmeler elde etmene destek olacak.

Adayı, antik korsanlar yada önceki medeniyetler tarafından gizlenmiş gizli hazineleri arayan, buradaki ilerlemenizi kolaylaştıracak gerçek bir kazazede şeklinde keşfetmelisin.
Hayatta kalma oyunu içinde tycoon oyunları

Bizim özellikleri survival tycoon oyunları parasız:

????️ 3 tip bina: Gıda binası, araç-gereç yapımı ve hususi binalar

????️3 yiyecek seviyeleri: Tropikal adasının kazazedeleri ve kurtulanları yiyecek ve malzeme toplamak için çalışacak, ancak yiyecek yemeleri gerekir, açlık, düzgüsel konum ve dolu olmak üzere 3 memnuniyet seviyelerini dikkate almalısınız.

????️ Gezici Satıcı: size daha hızlı hareket edebilmemiz için muhteşem yükseltmeler sunacak
hayatta kalma oyunu

Bina iyileştirmeleri: 3 iyileştirme seviyesi vardır, toplama kaynağının kalitesini iyileştirir, hayatta kalanların kullandığı araçları iyileştirir yada binaya daha fazla hayatta kalan atar

Floating️ Diğer yüzen adalara seyahat: Tropik ada nüfusu oldukca büyük olduğunda, bütün kazazedelerle hayatta kalabilmek için yeni bir aden adası bulmalısınız

ŞİMDİ İNDİR yeni oyunlar 2020 Idle Island Tycoon, en iyi ölüm kalım oyunu Ücretsiz!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir