Game of Sultans – Taht-ı Saltanat Apk

3.3.02

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 581,859
Sürüm
3.3.02
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
86M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com dc hwsj

Game of Sultans – Taht-ı Saltanat Apk

★Tanıtım★
Game of Sultansın 3. Yıl dönümüne katılma davetimizi lütfen kabul edin!
Şanlı Osmanlı Devleti’nin altın çağındasınız ve kontrol sizde! Sultan olarak inanılmaz savaşlarda savaşabilir, yarenlerinizle coşku verici aşk hikayeleri yaşayabilir, varislerinizi büyütebilir ve Devletinizi zirveye taşıyabilirsiniz. En sevdiğiniz evcil hayvanlarınızı besleyebileceğiniz yeni Evcil Hayvan Yuvası’na giderek uzun bir gününün nihayetinde rahatlayın!

★Özellikler★

[Evcil Hayvanlarınızla Oynayın]
Evcil Hayvan Yuvası’nın kapıları sonunda açıldı! İçeride sadık, yürekli ve sevimli evcil hayvanlarla karşılaşın! Onları avlanmanıza yardımcı olmaları için eğitin, Devletinizi keşfetmelerine ve sizin için hediyelerle geri dönmelerine izin verin veya sadece rahatlayın ve onlarla oynayın.

[3. Yıl Dönümü]
Üçüncü sene dönümünü kutlamak için birçok faaliyet hazırladık! Sürpriz ödüllerin kilidini açmak, Devletin Sultanı olarak altın çağımızı tekrar yaşamak ve Vezirler, Yarenler ve kendiniz için enfes yıldönümü Kostümleri ve Kıyafetleri toplamak için devasa bir doğum günü pastası yapmamıza yardım edin!

[Romantik Harem Hayatı]
Osmanlı Devleti boyunca gezi edin, dünyanın her yerinden yetenekli insanlarla ve muhteşem arkadaşlarla tanışın ve kalplerini kazanın. Romantik aşk hikayenizi yıldızlara yazın! Zamanınızı son zamanların en iyileri ve en parlaklarıyla geçirin!

[Varislerinizi Eğitin]
Güçlü bir devlet, güçlü varisler gerektirir. Varislerinizi eğitin, peşinden değerli evlilikler yoluyla kalıcı ittifaklar kurun.

Game of Sultans – Taht-ı Saltanat Apk İndir

Sizi şaşırtıcı hediyelerle ödüllendirecekler!

[Faydalar]
Game of Sultansın keyfini bir kuruş bile harcamadan çıkarabilirsiniz – VIP deneyimi kazanmak ve oyununuzun seviyesini yükseltmek için Günlük Görevleri tamamlayın! Sürekli çıkan yeni etkinlikler, tertipli güncellemeler ve büyüyen bir toplulukla, dünyanın en büyük Sultanı olarak yerinizi almanın zamanı geldi. Game of Sultansı bugün indirin ve Devletinizi yönetmeye başlayın!

ÖNERİMİZ  Kargo Kamyonu Sürücüsü Yeni Kamyon Park Simülatör Apk İndir

★İletişim★
Facebook:facebook.Com/GoSTurkiye
Group:https://www.Feysbuk.Com/groups/GoSTurkiye
Email: support_ms@mechanist.Co

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir