Eyecon Apk Guncel 2021

3.0.385

  • Ödeme
eyecon apk
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 510,249
Sürüm
3.0.385
Actualización
09.09.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
26M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Eyecon Apk

Eyecon Apk ✔️ İstenmeyen Aramaları Engelle ⛔️ Tam Ekran Fotoğraflarıyla Sezgisel Varsayılan Çevirici 🔥 Görüşme sırasında Arayanın Sosyal Ağına Erişim 😎 Kolay Geriye Doğru Arama 📞 En Çok Oy Alan Uygulama 🥇

Çağrıları tanımlamak ve telefon rehberinizdeki bilinmeyen çağrıların ve kişilerin fotoğraflarını ve adlarını yalnızca simgemize tıklayarak görmek için gerçek bir arayan kimliği için 1 numaralı uygulamayı kullanın. Eyecon Apk

Eyecon ile sizi kimin aradığını anında bileceksiniz – Daha aramayı açmadan isimlerini ve fotoğraflarını görün. Tek seferde daha fazla bilgi almak için simgeye tıklayın – tüm kişiler, tüm kişileriniz, tüm uygulamalarınız ve Eyecon Apk‘ta iletişim kurmak için her yola sahip olacaksınız

Tek yapmanız gereken Eyecon simgesine tıklamak ve karşı taraftaki kişinin tüm bilgilerini göreceksiniz. Gerçekten en iyi gerçek Eyecon Apk

Eyecon Neden Kullanılır: Arayan Kimliği, Aramalar ve Telefon Kişileri

İstediğiniz Aramaları Cevaplayın
Aldığınız tüm pazarlama aramalarından bıktınız mı? Şimdi durdurabilirsin. İstenmeyen aramaları sonsuza kadar engelleyin!
Eyecon, kişilerinizi + adres defterinizi tüm arkadaşlarınızın güzel, görsel bir galerisine dönüştürür. Anında isimlerin ve sayıların gerçekten görmeyi sevdiğiniz kişilerin resimlerine dönüştüğünü göreceksiniz. Artık bilmediğiniz aramaları cevaplamanıza gerek yok. Spam arayanları sizin için tanımlayabiliriz!
Geriye doğru arama gibi gelişmiş özellikler, size herhangi birinin gerçek arayan kimliğini verir ve Facebook profili, fotoğrafları ve daha fazlası gibi sosyal medya kişiliklerine bağlanmanıza olanak tanır.

eyecon apk son sürüm indir

Ayrıca arama sırasında arayanın sosyal ağına tam erişime sahip olabilirsiniz – kolay ve sezgisel.

İstediğiniz en iyi özellikleri biliyoruz ve özellikle sizin için en yeni sürümü yayınladık. Görsel ve kolay çağrı içi yönetim, deneyiminizi en iyi hale getirir!

eyecon apk premium

Eyecon’un görsel arayan kimliği – telefona cevap vermeden veya bir numara çevirmeden önce kiminle konuştuğunuzu bilin. Eyecon’un benzersiz geriye doğru arama özelliğiyle, Facebook fotoğrafları ve daha fazlası dahil olmak üzere gerçek kimliklerinin daha derinlerine inebilmek için tüm dijital kişiliklerine bağlanın. Bu bir işletmeyse, aramayı yanıtlamadan önce kim olduğunu öğrenin ve %100 istenmeyen aramalardan kaçının.

ÖNERİMİZ  Ücretsiz Google Chrome Hızlı ve Güvenli Güncel 2021**

Tek bir uygulamadan kişilerle bağlantı kurun. Birden fazla sosyal platformda arama yapmanıza gerek yok!

eyecon apk son sürüm indir

Eyecon size bu kişisel bağlantıyı anında sağlar. Bazen bu sadece bir spam aramadan daha fazlasıdır – arkadaşlarınızla ve yeni tanıştığınız kişilerle daha önce anlamlı bir konuşma yapabilirsiniz. Sadece aramalar değil! Tüm arkadaşlarınızla tek bir yerden sohbet edin. WhatsApp, Facebook’ta bir sohbet başlatın ve hatta onlara sorunsuz uygulamamızdan bir SMS gönderin. Artık arama sırasında arayanın sosyal ağına erişim izni veriyoruz. Tam ekran arayan çevirici, her arayanı görmenize ve yalnızca istediklerinizi yanıtlamanıza yardımcı olur.

eyecon apk 2020

Eyecon, önemli bir özellik olarak Tam Ekran Fotoğraflı 1 numaralı Sezgisel Varsayılan Çeviriciye sahiptir.

Eyecon’un hepsi bir arada iletişimi aynı zamanda kullanıcılarımızın en sevdiği ve en sezgisel özelliğidir – belirli kişilerle nasıl iletişim kurmayı sevdiğinizi hatırlar ve favori platformunuzu sorunsuz bir şekilde başlatır.

Eyecon ayrıca kişilerinizi + adres defterinizi tüm arkadaşlarınızın bulunduğu güzel, görsel bir galeriye dönüştürür.

Aniden tüm kişileriniz, adlarınız ve numaralarınız zaten tanıdığınız ve görmek istediğiniz kişilerin fotoğraflarına dönüşüyor ve telefona cevap vermeyi ve arkadaşlarınızla bağlantı kurmayı çok daha kolay hale getiriyor!

Pil optimizasyonu, Eyecon uygulamasının kullanılmasından etkilenmeyecektir. Google Play Store’da 4.6* puan!

Şimdi, arkadaşlarınızla kısa sesli konuşmalar yapmanın yeni ve eğlenceli bir yolu olan Toki’ye tam erişim sağlayın – tıpkı hepimizin bildiği ve sevdiği geleneksel “telsizler” gibi!

Premium sürüme yükseltin ve Eyecon’u reklamsız ve sınırsız geriye doğru arama olmadan edinin.

Yenilikler

Başlıca Özellikler Sürümü:
Aramaları kaydetme - kullanıcılarımızdan en çok istenen özellik - Eyecon'da aramaları kaydetme özelliğini yeniden sunduk. Android 9 desteklenmiyor.
Görüntülü aramalar - artık doğrudan Eyecon'un içinden video aramaları yapabilirsiniz (tüm cihazlarda desteklenmez)
SMS - Eyecon artık SMS, SMS engelleme ve filtreleme işlemlerini gerçekleştiriyor.
'Engelle ve bildir' spam'i artık her zamankinden daha erişilebilir.
Çeviriciden her arama için Sim kartı değiştirme yeteneği.
Numarayı mevcut kişiye kaydedin.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir