Evolution 2 Aksiyon oyunları. çevrimdışı oyunlar Apk

0.704.88114

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 151,247
Sürüm
0.704.88114
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
82M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com my evolution2

Evolution 2 Aksiyon oyunları. çevrimdışı oyunlar Apk

Evolution devam etmeli: Kült bilim kurgu serisi uzun süreden beri beklenen devam oyununa kavuştu! Ütopya Evreni’ni yeni bir açıdan gözler önüne seren tarih sizi bekliyor.
İkinci bölüm, milyonlarca bireyin kalbini kazanmış benzeri olmayan Evolution atmosferini korumaya devam ediyor. Ayrıca, oyunda inkilap durumunda bir değişiklik de yapılmış oldu: Evolution 2, tepeden tırnağa üçüncü şahıs nişancılık, aksiyon, strateji ve RPG türlerinin dinamik bir karışımı!

Beklenmedik vakalarla dolu soluk kesici bir öykü için hazır olun!
Hikaye, Ütopya Gezegeni’nin geçmişine ışık tutuyor. Bu gezegen, bir zamanlar milyarderlerin uzaydaki tatil yeriydi. Şimdiyse zalim haydutların, canavarların ve savaşçı robotların konut tuttuğu bir cehenneme dönmüş durumda. Burada herkes birbirine karşı amansız bir savaş halinde.
Bitmek bilmeyen savaşlarla dolu bir dünyaya adım atacak, en güçlü silahları ve oyunun ana karakteri Yüzbaşı Blake’in özel psişik gücünü kullanacaksınız. Tehlikeli bir deney cevabında süper güçler kazanmıştır ve karşısına çıkan her düşmanı yok etmek için hazır.

☆Orijinal bilim kurgu ortamı. Uzak bir gezegende geçen uzay nişancılığı ve kıyamet sonrası biopunk biyolojik teknoloji atmosferi.
☆Farklı türlerin benzeri olmayan dengesi. Orijinal cenk sistemiyle birlikte strateji, RPG, aksiyon ve tepeden tırnağa nişancılığın karşımı.
☆Taktiksel oyun. Karakterinizin ve ortağının seviyesini artırın, en etken silahları seçin ve düşmanınızın zayıflıklarını lehinize çevirin.

Evolution 2: Aksiyon oyunları. çevrimdışı oyunlar Apk Full İndir

Çok sayıda vazife ve efsanevi bölüm sonu can alıcıları. Düşman her savaşla daha da güçleniyor.
☆Eş zamanlı çevrimiçi savaşlar. Çok oyunculu modda tamamen çevrimiçi olarak savaşın. Savaşarak sıralamanın üstüne çıkın ve zaferler kazanarak benzeri olmayan bonuslar kazanın.
☆Geleceğin cephaneliği. Eşsiz özelliklere ve seviye atlama sistemine sahip görkemli silahlar! Hem klasik ateşli silahlar bununla beraber enerji, asit ve biyonik silahlarıyla eğlencenize eğlence katacaksınız.
☆Üssünüzü büyütün: Yeni odalar açın ve geleceğin teknolojisi hakkındaki daha fazla malumat alın. Evolution’da sınır yok!
☆İnteraktif arenalar ve realist 3B animasyon, kendinizi oyuna tamamen kaptırmanızı sağlayacak!

ÖNERİMİZ  Ücretsiz Rope Hero Güncel 2021**

Üssünüz hazır; harbe başlayabilirsiniz. Artık bu Ütopya’nın hakkından gelelim, Yüzbaşı!

Bizi Facebook’ta takip et: https://www.Facebook.Com/evo2game/

Diğer oyunlarımızı deneyin:

World Above
HAWK
Space Justice
Juggernaut Wars
Puzzle Raiders
Rush Royale

PC, mobil ve konsollarda unutulmaz oyun deneyimlerinin önde gelen geliştiricisi ve operatörü olan küresel oyun markası MY.GAMES altında yayınlanmıştır.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir