Earn to Die 2 Apk

1.4.33

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 1,803,052
Sürüm
1.4.33
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
78M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com notdoppler earntodie2

Earn to Die 2 Apk

Birçok kişi tarafından takip edilen, sıralama başı Earn to Die oyununda arabanızla bir zombi kıyametine doğru yol alın!

Ülkenin öteki ucunda bir tahliye gemisi bekliyor. Yolunuzda karşınıza çıkacak tek şey, zombiler tarafından istila edilmiş metropoller. Hurda bir araba ve oldukça az miktarda parayla tanıdık bir durumla karşılaşacaksınız… hayatta kalmak için bir zombi sürüsünün üstüne otomobilinizi sürme!

YEPYENİ HİKAYE MODU
Earn to Die 2, önceki sürümden beş kat daha uzun, yepyeni bir Hikaye Modu sunuyor. Oyun, bildiğiniz çöl ortamından ayrılarak zombiler tarafından kuşatılmış şehirlerin derinliklerine yol alıyor.

ÇOK AŞAMALI SEVİYELER:
Seviyeler artık oldukça aşamalı! Yer altı tünellerinden geçip harap üst geçitlerde yol alın ya da zombilerle dolu epik fabrikaları darmadağın edin. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi sürülerinden kaçmayı başaramayacaksınız. Tek çareniz, onları ezip geçmek!

BİR ZOMBİ BOĞAZLAMA MAKİNESİ OLUŞTURUN
Spor otomobil, itfaiye aracı ve hatta bir dondurma kamyoneti dahil 10 farklı aracın kilidini açın ve modelini yükseltin. Her bir araç zırhlı kaporta, tavana monte silahlar, yardımcı roketler ve benzeri bir takım yükseltme ile donatılabilir. Bu zombilerin asla şansı olmayacak.

TAHRİP OLABİLEN ARAÇLAR
Araçlar artık tamamen tahrip olabiliyor..

Earn to Die 2 Apk Full İndir

DAHA FAZLA ZOMBİ. DAHA FAZLA TAHRİBAT. DAHA FAZLA KARGAŞA.
Ne için bekliyorsunuz? Kurtarma gemisi sonsuza kadar sizi beklemeyecek! Kendinizi vahşi bir sürüşe hazırlayın. Gerçekten, zombi dolu fabrikaları darmadağın etmek gibisi yok!

Earn to Die 2 oynaması ücretsizdir ama 3. Tarafların reklamlarını ve isteğe bağlı uygulama içi satın alımları içermektedir. Reklamlar ile alakalı daha çok malumat için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın: http://www.Notdoppler.Com/earntodie2/privacypolicy.Php

Gerekli İzinler SSS:
Oyundaki reklamları yüklemek ve görüntülemek için WRITE/READ_EXTERNAL_STORAGE gereklidir (Earn to Die 2 bir reklam destekli oyundur).

ÖNERİMİZ  Ücretsiz Driving School Sim Güncel 2021**

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir