Construction Simulator 3 Apk İndir

4.0/5 Oylar: 11,199

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

nblg stp com astragon cs3

Construction Simulator 3 Apk İndir

Popüler Construction Simulator 2 ve Construction Simulator 2014ün devam oyununda, pastoral bir Avrupa kasabasını meşhur markaların resmi lisanslı araçlarıyla keşfedin: Caterpillar, Liebherr, CASE, Bobcat, Palfinger, STILL, MAN, ATLAS, Bell, BOMAG, WIRTGEN GmbH, JOSEPH VÖGELE AG, HAMM AG ve MEILLER Kipper. Değişik ve sıkıntılı kontratları üstlenin. Yollar ve evler yapıp onları onarın. Şehrinin silüetini şekillendirin ve vasıta filonuzu genişletin. Tamamen yeni bir haritayı keşfedin ve büyüyen şirketinizle yeni kontratlar ve araçlar açın.

CONSTRUCTION SIMULATOR AVRUPAYA GİDİYOR
Pastoral Alp Dağlarının eteklerini andıracak biçimde tasarlanmış 10 km²lik bir haritayı keşfedin ve üç farklı bölgede oynayın: Şirketini kuracağın köy, geniş bir sanayi bölgesi ve çağdaş bir kasaba. Kontratlar arasındaki boş vakitlerinizi serbestçe araç sürmeye uygun açık dünyayı keşfetmek için kullanın.

Construction Simulator 3 Apk Full

Artık Construction Simulator 3ün keyfini vasıta içerisinden çıkarabilir ve dev gibi makineleri test etmenin iyi mi birşey olduğunu ilk elden deneyim edin.

14 MARKADAN 50DEN FAZLA ARAÇ
Çok oranda araç sizi bekliyor! Her iş için en uygun aracı seçin: Yol imal ve onarım projelerine Caterpillar, BOMAG veya WIRTGEN GmbH, VÖGELE AG ve HAMM AG marka makineler ile meydan okuyun. İlk kere kullanılacak makineler: Bobcatten E55 kompakt ekskavatör veya T590 mini dozer toprağı nakliyat işini çocuk oyuncağına döndürecek! MAN TGX kamyonunun direksiyonuna geçin ve yerel çakıl ocağını ya da malzeme tedarikçisini ziyaret edin ve Liebherr 150 EC-B 8 kule vinci ile yeni yükseklikleri keşfedin.

70DEN FAZLA YENİ KONTRAT
İşteki yeteneklerinizi kanıtlayın: Construction Simulator 3de Bavyera seçimi minik aile evlerinden endüstriyel ambarlara ve gökdelenlere kadar 70den fazla zorlu sözleşme, senden tüm yeteneklerini ve dikkatini talep ediyor. Bozulmuş yolları yenileyin ve geniş araç filonu kullanarak her bir mücadelede ustalığınızı gösterin. Yaptığınız eşi olmayan işlerle Neusteinin silüetini şekillendirin!

ÖNERİMİZ  Modifiyeli Şahin Drift ve Park Apk İndir

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir